Podawaj dziecku petłnotłusty pokarm dla niemowląt dla naturalnego rozwoju
30. 10. 2020

Podawaj dziecku petłnotłusty pokarm dla niemowląt dla naturalnego rozwoju

Karmienie piersią jest najlepszym sposobem na dostarczenie dziecku wystarczającej ilości substancji potrzebnych do prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego. Dlatego stworzyliśmy pełnotłuste mleko dla niemowląt Kendamil, które jest jednym z najlepszych na rynku pod względem jakości i składu.

Pokarm dla niemowląt Kendamil zawiera pełnotłuste mleko krowie pochodzące z ekologicznych gospodarstw w Wielkiej Brytanii. Skłąd staraliśmy się jak najbardziej zbliżyć do mleka matki, które zawiera 51% tłuszczów zwierzęcych, a to właśnie te tłuszcze są tak ważne dla wzrostu i rozwoju dziecka. Mleko krowie ma naturalny stosunek tłuszczu do białka, którego sztuczne zwiększanie może prowadzić np. do nieprawidłowego rozwoju nerek lub późniejszych nawyków żywieniowych.

Główną zaletą mleka pełnotłustego dla noworodków jest jego skład. Nasze mleka produkujemy w taki sposób, aby zachowały to, co najlepsze w naturze. Nie zawierają oleju palmowego ani rybiego, który może być ciężkostrawny dla niemowląt i jest częstym alergenem. Specjalna procedura przetwarzania nie tylko zapewnia pełny i kremowy smak, ale także zachowuje wysoką wartość odżywczą mleka pełnotłustego, które w połączeniu ze wszystkimi niezbędnymi witaminami i minerałami potrzebuje Twojego dziecka do naturalnego rozwoju i wzrostu.

Mleko pełnotłuste zawarte w mleku dla niemowląt Kendamil posiada oprócz tłuszczu inne ważne składniki. Wysoka zawartość wapnia i witaminy D odgrywa ważną rolę w budowie kości, a białko zawarte w mleku pełnotłustym przyczynia się do prawidłowego rozwoju mięśni i mózgu. Zrównoważony skład i odpowiednia ilość składników wysokiej jakości są ważne dla mózgu dziecka, ponieważ zachodzi w nim wiele procesów i do drugiego roku życia rozwija się aż 80% mózgu. Mleko Kendamil zawiera 22 korzystne aminokwasy niezbędne dla zdrowego organizmu, witaminy i minerały, prebiotyki oraz niezbędne kwasy tłuszczowe Omega 3 i 6, których organizm ludzki nie jest w stanie sam wytworzyć.

Od ponad 50 lat pracujemy nad wysoką jakością naszych preparatów dla niemowląt, abyś mógł podawać swojemu dziecku wysokiej jakości mleko dla niemowląt i dać mu najlepszą podstawę do zdrowego życia.

Cookies
Top