O nas

Wysoka jakość
produktów premium

Jesteśmy rodzinną firmą Health Academy, i przez długi czas poszukiwaliśmy produktów wysokiej jakości, ponieważ chcemy zaproponować Państwu takie produkty, do których sami jesteśmy przekonani.Wiele rodzin wokół nas uskarżało się, że ich dzieci mają problemy z trawieniem i bolącym brzuszkiem.
Poszukiwaliśmy takiego produktu, którego nie ma jeszcze na polskim rynku, jest wysokiej jakości, premium i o wyjątkowym w swoim składzie. Gdy odkryliśmy produkty Kendamil od razu wiedzieliśmy, że to będzie właściwy wybór. Wierzymy, że jest to najlepsze, co możemy Ci zaoferować, ponieważ zdrowe i szczęśliwe dziecko oznacza szczęśliwą rodzinę.

O Kendal Nutricare

Kendal Nutricare to farmaceutyczna firma badawcza z siedzibą w Bristolu, która specjalizuje się w produkcji światowej klasy produktów. Produkuje szeroką gamę produktów od preparatów dla niemowląt, kaszek dla dzieci po suplementy diety dla dorosłych. Specjalizuje się również w produkcji suplementów diety wolnych od alergenów, laktozy i glutenu, stanowiących uzupełnienie posiłków.
Produkty Kendamil i Kendalife są wytwarzane w Wielkiej Brytanii w Parku Narodowym Lake District, który słynie z dziewiczej przyrody i niekończących się jezior. Pośród tego wiejskiego krajobrazu, na pastwiskach żyją krowy, które produkują najlepsze mleko pełne, nadające naszym produktom niepowtarzalny smak, niezbędne witaminy i manirale.
Kendal Nutricare, firma produkująca mleko Kendamil, jest firmą rodzinną zatrudniającą najlepszych ekspertów w dziedzinie żywienia niemowląt, którzy posiadają ponad 50-letnie doświadczenie w produkcji preparatów dla niemowląt.
Produkcja mleka Kendal rozpoczęła się w 1962 roku i od tego czasu cieszy się ogromną popularnością. Przy opracowywaniu tego mleka udało im się oprzeć na sprawdzonych technikach wzbogaconych o nowe metody, które sprawiają, że mleko Kendamil jest tak wyjątkowe.

Cookies
Top