Kendamil Premium
Przedstawiamy nowe mleka Kendamila
24. 04. 2023

Przedstawiamy nowe mleka Kendamila

Kendamil Kendamil

Nowe mleka dla niemowląt i juniorów Kendamil Premium i Kendamil BIO Nature są inspirowane tym, co w naturze najlepsze. Podstawą nowych, udoskonalonych receptur jest przede wszystkim pełnotłuste mleko krowie od swobodnie wypasanych krów, z naturalną zawartością tłuszczu mlecznego.

Formuła ta została stworzona na podstawie 60 lat badań i rozwoju i została zainspirowana składem mleka matki. Specjalna procedura produkcji zapewnia przyjemny mleczny smak.

Mleka następne i dla juniorów - Kendamil Premium i Kendamil BIO Nature, zawierają kwas dokozaheksaenowy (DHA) pochodzenia roślinnego, który pozyskujemy z morskich alg.

Pełnotłuste mleko królewskiej jakości

Benefit Kendamil

Z mleka pełnego

Benefit Kendamil

Oligosacharyd mleka matki (3´GL)

Benefit Kendamil

Prebiotyki GOS1 i FOS2

Benefit Kendamil

DHA roślinnego pochodzenia3

Benefit Kendamil

Bez oleju palmowego, oleju rybiego i soi

Benefit Kendamil

Przyjemny mleczny smak

Udoskonaliliśmy Kendamil Premium od wewnątrz i na zewnątrz. Mleko następne i mleko dla juniorów wzbogacone jest o kombinację prebiotyków (GOS i FOS) oraz oligosacharyd mleka matki HMO (3'GL).

Opakowania mleka Kendamil Premium posiadają nowy design, którego nie sposób nie zauważyć i w pełni nadają się do recyklingu. Dbamy nie tylko o naszych bliskich, ale także o naszą planetę.

Dla rodziców, którzy preferują żywność ekologiczną, odpowiednią opcją jest Kendamil BIO Nature. Podstawą mleka dla niemowląt i juniorów Kendamil BIO Nature jest pełnotłuste BIO mleko z ekologicznych farm, które wzbogacone jest oligosacharydem mleka matki HMO (3'GL) oraz prebiotycznymi oligosacharydami GOS. Opakowania tej serii mleka również w pełni nadają się do recyklingu.

Mleka Kendamil Premium są w sprzedaży od 20.04.2023, a Kendamil BIO Nature od 19.05.2023 w naszym oficjalnym sklepie internetowym Healthfactory.pl oraz u innych sprzedawców.

Cookies
Top