Kendamil zimowa XXL edycja w wyjątkowym opakowaniu
4. 11. 2021

Kendamil zimowa XXL edycja w wyjątkowym opakowaniu

Zbliża się zima, a wraz z nią radość, jaką dzieciom sprawi pierwszy śnieg. Z tej okazji Kendamil przygotował dla nich stylowy prezent - nową, limitowaną edycję popularnej odżywki premium ubraną w zimowy płaszcz. Ale nie tylko! Szczególnie rodzice będą zachwyceni powiększonym, jednokilogramowym opakowaniem w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wyobraź sobie, że jesienna mżawka ustała, zimny deszcz zniknął, wiatr ucichł, a pierwsze płatki śniegu opadły na krajobraz niczym gołębie pióra. Zniknął zgiełk, rozprzestrzenił się spokój, a w naszych domach zapanował pokój rodzinny. Gdzieś z oddali dobiega melodia znanej kolędy, a w powietrzu unosi się zapach wanilii, świątecznych cukierków i żywej choinki. Szkoda, że Święta Bożego Narodzenia, pełne bajek, prezentów i spełnionych życzeń, zawsze trwają tak krótko... A może jednak? Dzięki zimowej edycji Kendamil możesz cieszyć się prezentami nawet przez pół roku!

Limitowana zimowa XXL edycja oferuje nie tylko tematyczny zimowy design, ale także 20% dodatkowej zawartości. I to w świetnej cenie 64,90 zł! To miły prezent, prawda?

✓ Zimowa edycja mleka premium Kendamil zachwyci rodziców maluchów, które przekroczyły już 6. miesiąc życia i dla których przeznaczone jest Kendamil mleko następne 2 (1 kg) DHA+, zimowa XXL edycja.
✓ Dla osób powyżej 12 miesiąca życia niezbędne składniki odżywcze zapewni Kendamil mleko dla juniora 3 (1 kg) DHA+, zimowa XXL edycja.
Tak jak śpiąca natura, tak i nasi najukochańsi muszą odzyskać siły, by być gotowymi na jej kolejne cuda.

Cookies
Top