Bajkowa edycja mleka Kendamil
Bajkowe opakowanie Kendamil już jest!
1. 12. 2022

Bajkowe opakowanie Kendamil już jest!

Że niby prezenty należą się tylko na Boże Narodzenie, urodziny czy święta? To niech będzie jak najwięcej świątecznych dni z Kendamilem! Na przykład dzięki opłacalnemu trójpakowi mleka premium, który przynosi dzieciom i ich rodzicom specjalne bajkowe wydanie z teatrzykiem lalkowym. Daje im to szansę na spędzenie razem wielu cudownych chwil, a to bezcenny prezent!

Kartonowe opakowanie, które w innym przypadku trafiłoby do kosza na odpady segregowane, dzięki sprytnej grafice, mamy lub tatowie zmienią je w domowy teatrzyk kukiełkowy. Wystarczy, że ze specjalnie zaprojektowanego pudełka wyczarują scenę, aby odegrać przed dziećmi bajkę z morałem „Rzepka“. Wystarczą nożyczki, klej, odrobina sprytu i szczypta aktorskiego talentu.

Bajkowa edycja mleka KendamilBajkowa edycja mleka KendamilBajkowa edycja mleka KendamilBajkowa edycja mleka KendamilBajkowa edycja mleka KendamilBajkowa edycja mleka Kendamil

Bajkowe opakowanie zawiera 3 mleka premium, scenę, scenografię i postacie do wykonania kukiełek do bajki "Rzepka".

Gdzie możesz kupić takie opakowanie?

Bajkowe opakowanie mleka Kendamil premium dostępne jest w sklepie internetowym e-shopu www.healthfactory.pl, który jest oficjalnym dystrybutorem mleka Kendamil, a także u wybranych partnerów.

Cookies
Top